رویه سفارش

سفارش خرید در فروشگاه اینترنتی بیا تو کالا بسیار آسان می باشد. تنها با سه گام زیر هر فردی (عضو یا غیرعضو) می تواند از این مجموعه خرید نماید.
گام اول
انتخاب کالا یا کالاهای مورد نیاز با کلیک بروی دکمه خرید ظاهر شده بروی عکس کالا یا در صفحه کالا و سپس ورود به صفحه کلی خرید کالا (بالای صفحه سمت راست)
گام دوم
ورود اطلاعات محل دریافت کالا (برای اشخاص غیرعضو محل دریافت کالا و برای اشخاص عضو سایت در صورت تمایل به دریافت در محلی دیگر آن آدرس وارد گردد) و دکمه ثبت سفارش زده میشود.
گام سوم
مشخص کردن روش پرداخت و در صورت لزوم ورود اطلاعات بانکی و یادداشت نمودن کد پیگیری سفارش (البته برای کاربران عضو سایت در پنل کاربری در بخش سفارشات محفوظ می باشد.

 

استفاده از سایت اینترنتی بیا تو کالا و خرید کالا از این سایت به معنی توافق کامل شما و مطالعه و قبول شرایط و ضوابط زیر می باشد.
۱- محتویات قوانین در هرزمانی بسته به قوانین حاکم و بسته به ضوابط آتی و همچنین بازخورد کار سایت ممکن است به روز رسانی شود و محتوای آن تغییر کند. کاربران سایت و اعضای باشگاه موظف هستند به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده و از تغییرات محتوای این صفحه اطلاع پیدا کنند.
۲- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران با آگاهی از قوانین جاری کشور، قوانین موجود در ارتباط با تجارت الکترونیک، قوانین جرائم اینترنتی، قوانین پلیس فتا و غیره از سایت زودی بیار استفاده می کنند.
۳- اطلاعات، محتویات و محصولات سایت بیا تو کالا دارای مالکیت معنوی متعلق به سایت بیا تو کالا می باشد و هرگونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. البته استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع آن بلامانع است.
۴- یکی از امکانات قرار گرفته در سایت بیا تو کالا واسطه ای بودن برخی محصولات از شرکت های تولیدکننده، واردکننده یا توزیع کننده به مشتریان است که قیمت کالاهای ارائه شده توسط گروه های فوق تعیین گردیده است و مجوزهای لازم و اطلاعات محصولات توسط این گروه ها تضمین گردیده است.
۵- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران متعهد هستند که در استفاده از سایت بیا تو کالا اهدافی خارج از حوزه تجارت اینترنتی در راستای قوانین جاری کشور را دنبال ننمایند.
۶- اطلاعات و مشخصات فنی کالاهای ارائه شده بیا تو کالا از شرکت های تولیدکننده، واردکنندگان و توزیع کنندگان اخذ شده است و ممکن است این اطلاعات در مواردی غیردقیق و یا دارای خطاهای نگارشی و غیره باشد که مسئولیتی متوجه سایت زودی بیار نمی باشد. البته این فروشگاه بطور مکرر در حال بررسی و کنترل اطلاعات سایت می باشد و همواره کلیه این اطلاعات در حال بروز رسانی هستند.
۷- سایت بیا تو کالا هیچ گونه مسئولیتی را در مورد مشکلاتی که حین کارکرد با سایت مانند قطع ارتباط با اینترنت، مشکلات ایجاد شده مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری، سرور هاست و غیره را نمی پذیرد.
۸- سایت بیا تو کالا هیچ گونه مسئولیتی در ارتباط با لینک هایی که کاربران در سایت قرار می دهند یا مطالبی که درج می کنند، ندارند.
۹- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران متعهد هستند که اقدامی در جهت دسترسی به اطلاعات دیگران، تغییر محتویات سایت، هک نمودن سایت و کارهای غیرمتعارف انجام ندهند.
۱۰- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران سایت می بایست در هنگام تماس با آنها برای تحویل کالا و موارد مرتبط با سایت بیا تو کالا ، دقت نظر را داشته باشند که قطعا از دپارتمان های مربوطه با آنها تماس می گیرند و اگر ارتباطات غیره از سوی افراد موهومی با آنها برقرار گردد، با مسئولین سایت در ارتباط باشند تا از تماس صحیح مطمئن گردند.
۱۱- قیمت محاسبه شده محصولات سایت با کلیه مالیات ها، عوارض فروش و هزینه ارسال و بیمه کالا بر اساس نوع محصول و شرایط ارسال فاکتور می گردد و مشتری هیچ هزینه دیگری را در زمان دریافت کالا پرداخت نمی نماید.
۱۲- دریافت محصول توسط خریدار و امضاء برگه دریافت کالا به منزله رضایت خریدار از تحویل محصول، تعداد صحیح آن و سلامت آن می باشد.
۱۳- مکان تحویل محصول همان آدرسی است که خریدار در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نماید. در صورتیکه بعد از سفارش محصول خریدار تمایل به تغییر آدرس را داشته باشد باید قبل از ارسال تیم تحویل کالا به پست این تغییر اعلام گردد.
۱۴- در صورتیکه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد، هنگام ارسال کالا برگه گارانتی و خدمات پس از فروش به خریدار تحویل داده می شود و یا طوری ارتباط داده می شود که کارت گارانتی و خدمات پس از فروش به خریدار تحویل داده شود.
۱۵- هزینه های پستی و شرایط ارسال کالا، بر اساس اصول و ضوابط سیستم پست جمهوری اسلامی بر مبنای وزن و آدرس محاسبه می شود و سایت دخل و تصرفی در آن ندارد.
۱۶- ویژگی های برخی کالاها و محصولات خریداری شده بر مبنای کالای تولید شده، وارد شده و توزیع شده از مبداء می باشد (مانند رنگ) و سایت دخل و تصرفی بر آن ندارد.
۱۷- سایت بیا تو کالا دارای امکاناتی از قبیل عضویت در شبکه های اجتماعی، گروه های خبری، شبکه دوستان و غیره می باشد که اعضا باشگاه و کاربران متعهد می شوند فقط جهت ارسال و دریافت پیغام مورد استفاده قرار دهند.
۱۸- هر یک از افرادی که تمایل به عضویت در سایت را دارند تنها مجاز به ایجاد یک حساب کاربری می باشند و متعهد می شوند که اطلاعات کاربری خود را صحیح و صادقانه وارد کنند و این حق به سایتزودی بیار داده میشود که در صورت خلاف واقع بودن اطلاعات کاربری، حساب کاربری آن شخص را مسدود نماید.
۱۹- خریدار متعهد میگردد که قبل از استفاده از سایت قوانین و مقررات مربوطه سایت را مطالعه نماید.
۲۰- کاربران، اعضای باشگاه و خریداران به سایت بیا تو کالا این اجازه را می دهند که به طور خودکار اطلاعات مشتریان (شامل آی پی، ردیابی نوع محصول جستجو شده، حوزه اینترنتی، حتی نظرسنجی ها و غیره) را در زمان استفاده از سایت برای خدمات دهی بهتر حفظ نمایند. البته اطلاعات شخصی شما به هیچ وجه به اشخاص دیگر واگذار نخواهد گردید.

قالب وردپرس